Bolovi i crvenilo u oku nakon aplikacije Avastina?

Poštovani, zanima me koji su mogući simptomi nakon aplikacije Avastina u oko zbog krvarenja u staklovini a da nisu opasni? Naime, tata je sad dobio drugu aplikaciju i sada treći dan po aplikaciji povremeno osjeća lagane bolove u oku i oko oka, i javi se lagano crvenilo u oku? Da li je to normalno? Hvala.

Odgovara Doc. dr. Dean Šarić, spec. oftalmolog

avastin bol crvenilo
Dean Šarić
Poštovana,

to može biti normalno, ali za svaki slučaj otiđite ranije na kontrolu, jer to mogu biti i znakovi početne upale u oku.

Srdačan pozdrav.


Doc. dr. Dean Šarić, spec. oftalmolog

0 Shares
Oglas

dr. Dean Šarić, spec. oftalmolog

Doc. dr. sc. Dean Šarić, dr. med. je subspecijalist mikro i laserske kirurgije (refrakcijska kirurgija, katarakta, transplantacijska kirurgija). Nakon završenog Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, završava specijalizaciju iz oftalmologije na Klinici za očne bolesti KB „Sestre milosrdnice“. Magisterij i doktorat znanosti stječe na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. Docent na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Mostaru. Pozvani je predavač Američke oftalmološke akademije i koordinator za Europu. Više od dvadeset godina iskustava u struci, s preko 25 000 obavljenih zahvata. Radno mjesto: Klinika za očne bolesti KB “Sveti Duh” i poliklinika Optical Express, Zagreb.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

pet × 1 =

Back to top button