Može li lijek Arimidex uzrokovati crvenilo očnih kapaka?

Poštovani doktore, zanima me da li lijek Arimidex može uzrokovati crvenilo očnih kapaka, peckanje i žarenje u očima? Hvala Vam na odgovoru.

Odgovara Doc. dr. Dean Šarić, spec. oftalmolog

lijek Arimidex crvenilo kapaka, Arimidex peckanje očiju, Arimidex žarenje u očima
Dean Šarić
Poštovana,

može, potrebno je lokalnom terapijom ublažiti simptome, svakako posjetite oftalmologa.

Srdačan pozdrav.


Doc. dr. Dean Šarić, spec. oftalmolog

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Blink umjetne suze
0 Shares
Oglas
Na vaša pitanja odgovara

dr. Dean Šarić, spec. oftalmolog

Doc. dr. sc. Dean Šarić, dr. med. je subspecijalist mikro i laserske kirurgije (refrakcijska kirurgija, katarakta, transplantacijska kirurgija). Nakon završenog Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, završava specijalizaciju iz oftalmologije na Klinici za očne bolesti KB „Sestre milosrdnice“. Magisterij i doktorat znanosti stječe na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. Docent na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Mostaru. Pozvani je predavač Američke oftalmološke akademije i koordinator za Europu. Više od dvadeset godina iskustava u struci, s preko 25 000 obavljenih zahvata. Radno mjesto: Klinika za očne bolesti KB “Sveti Duh” i poliklinika Optical Express, Zagreb.

Komentiraj

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

7 − 7 =

Back to top button